CONIL Fest :: FESTIVALUL INTEGRARII
PROGRAM CONIL FEST - EDITIA A XI-A

Sala mare

Ora Program Observatii
9.00-9.10 deschiderea festivalului si imnul Conilfest
9.10-9.20 Gradinita nr 4
9.20-9.40 Capsunik
9.40-9.50 Victoria Dance Studio
9.50-09.55 Gradinita nr 160
09.55-10.05 Gradinita nr 225
10.05-10.10 premiere Gradinita nr 4, Gradinita Capsunik, Victoria Dance Studio, Gradinita nr 160, Gradinita nr. 225
10.10-10.20 Magic Steps - mom 1
10.20-10.35 Pasitos - mom 1
10.35-10.40 Spirit of Sound - moment dans sportiv
10.40-10.45 Scoala Primara Iepurasul Bocanila
10.45-10.55 Magic Steps - mom 2
10.55-11.00 Spirit of Sound - moment balet
11.00-11.15 Pasitos - mom 2
11.15-11.20 Unique Club
11.20-11.35 Ruxandra Ballet Studio
11.35-11.50 Magic Steps - mom 3
11.50-12.05 Pasitos - mom 3
12.05- 12.15 Studio Butterfly
12.15-12.20 premiere Scoala Iepurasul Bocanila, Studio Spirit of Sound, Unique Club, Ruxandra Ballet Studio , Studio Butterfly, Magic Steps
12.20-12.27 Dance World
12.27-12.30 moment solo Alessia Chirila
12.30-12.50 Magic Steps - mom 4
12.50-12.55 moment solo Alessia Chirila
12.55-13.00 Gradinita Noel
13.00-13.15 Pasitos - mom 4
13.15-13.45 Liceul de Coregrafie Floria Capsali - partea 1
13.45-14.05 Pasitos - mom 5
14.05-14.10 IDO Dance
14.10-14.15 premiere Dance World, Gradinita Noel, Ido Dance, Trupa Pasitos
14.15-14.50 Liceul de Coregrafie Floria Capsali - partea 2
14.50-14.55 Runi Ballet Studio
14.55-15.10 Dance Studio - The Music of the Body
15.10-15.15 premiere Liceul de Coregrafie, Runi Ballet Studio, Dance Studio
15.15-16.00 PAUZA
16.00-16.15 Scoala Regina Maria Vrancea
16.15-16.25 Gradinita King George
16.25-16.45 Gradinita Rainbow
16.45-17.05 Scoala pentru Deficienti de Vedere
17.05-17.10 premiere Scoala Regina MariaVrancea, Gradinita King George, Gradinita Rainbow, Scoala pentru Deficienti de Vedere
17.10-17.25 Club Kiddies
17.25-17.35 Moment solo Andrei Gheorghe
17.35-17.45 Trupa de dans Dance World
17.45-18.05 Start Dance
18.05-18.15 Scoala de deficienti de Auz Sf Maria - pantomima
18.15-18.35 Dance World - mom 2
18.35-18.45 Scoala pentru deficienti de Auz Sf Maria - dans
18.45-19.05 Dance World - mom 3
19.05-19.10 premiere Club Kiddies, Dance World, Scoala de Deficienti de Auz Sf Maria, Start Dance
19.10-19.15 inchiderea festivalului si imnul Conilfest

Sala mica

Ora Program Observatii
14.00-14.10 deschiderea festivalului si imnul Conilfest
14.10-14.40 Gradinita Conil si Conil Music Studio
14.40-14.55 Conil - piesa de teatru sub indrumarea lui Stefan Ruxanda
14.55-15.00 Momente solo balet Dance Planet
15.00-15.10 Conil Music Studio
15.10-15.25 Asociatia pentru secolul urmator
15.25-15.40 Asociatia Happy Star
15.40-16.00 Conil Music Studio
16.00-16.05 premiere Gradinita Conil, Conil Music Studio, Asociatia pentru Secolul Urmator, Asociatia Happy Star
16.05-16.40 Dance World
16.40-16.50 Scoala Primara Conil
16.50-17.05 Asociatia Conil
17.05-17.10 Okinawa Bucuresti
17.10-17.25 Liceul Dante Aligheri
17.25-17.30 premiere Dance World Giurgiu, Dance World Vadu Lat, Dance World Scoala Gimnaziala nr 197, Scoala Primara Conil, Asociatia Conil, Liceul Dante Aligheri, Okinawa Bucuresti
17.30-17.35 inchiderea festivalului si imnul Conilfest